Školení

Při své praxi se často setkáváme s bezradností majitelů čistíren odpadních vod. Neví co si se svou „čističkou“ počít. Ve většině případů to pramení z faktu, že nejsou dostatečně proškoleni na obsluhu a údržbu nebo si z úvodního školení mnoho nepamatují.

Výrobci čistíren se snaží mít své výrobky co nejjednodušší, dokonce někteří své čistírny označují jako bezobslužné a bezúdržbové. Bohužel žádná čistírna není bezobslužná a bezúdržbová. Pokud se vaší čistírně nedostane patřičné pozornosti, pak je velmi vysoká pravděpodobnost, že během krátkého času nebude plně funkční a nebude splňovat parametry, které jsou od ní očekávány.

Nabízíme proto opakované školení obsluhy, kdy vás proškolíme na údržbu a obsluhu vaší čistírny. Vysvětlíme vám princip čištění, ukážeme jak provádět pravidelnou údržbu a jak vaší čistírnu obsluhovat.


Poradenství

Je možné, že ještě čistírnu odpadních vod nevlastníte, ale možná přemýšlíte o realizaci čistírny odpadních vod. Rádi vám poradíme s případným výběrem vhodné čistírny nebo s technickým řešením.

Často se nás zákazníci dotazují jaká čistírna je nejlepší. Na to odpověď neznáme. Můžeme ovšem prozkoumat vaše podmínky a požadavky a poté vám doporučit nejvhodnější čistírnu pro vaše potřeby.


Pro bližší informace nebo objednání nás kontaktujte