Rekonstrukce ČOV - Martin Vokál - MV SOLUTIONS, čistírny odpadních vod, ČOV, servis, opravy, prodej, rekonstrukce, poradenství,

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rekonstrukce ČOV


Společnost Martin Vokál - MV SOLUTIONS provádí rekonstrukce stávajících čistíren odpadních vod, jímek nebo nádrží na funkční moderní technologické celky.

 

Stávající ČOV

Pokud již máte instalovanou čistírnu odpadních vod, která je z různých příčin nefunkční nebo zastaralá, jsme schopni tuto čistírnu zrekonstruovat na moderní plně funkční technologický celek. Provedeme u Vás konzultaci zdarma a vypracujeme návrh na provedení rekonstrukce včetně kalkulace.
Vzhledem k rychlosti provední je možné rekonstrukce domovních čistírem provádět za provozu.

Plastové a betonové jímky

Podobně jako u stávající čistírny, je možné provést přestavbu stávajících jímek. Před provedením prací vyhotovíme zdarma návrh a kalkulaci.
V mnoha případech není nutná instalace dalších nádrží, dokážeme efektivně využít stávající prostor. Nevadí nám ani betonové jímky.

 

Rekonstruovaná stávající jímka

Ukázka provedení rekonstrukce plastové jímky na plně funkční technologický celek. Na jímku byla instalována nová nadstavba s víkem a technologií uvnitř jímky. Velikost pro 5 obyvatel.

 
 
 
 
 
© MV SOLUTIONS 2015
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky