Poradenství - Martin Vokál - MV SOLUTIONS, čistírny odpadních vod, ČOV, servis, opravy, prodej, rekonstrukce, poradenství,

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

PoradenstvíSpolečnost Martin Vokál - MV SOLUTIONS provádí poradenství v oblasti čištění komunálních odpadních vod, včetně vypracování projektové dokumentace s možností projednání na příslušných úřadech.

 

V současné době není čištění odpadních vod jen o samotné čistírně, tedy zařízení na čištění odpadních vod. Stávající legislativa klade poměrně vysoké nároky na dokumentace spojené s uvedením domovní čistírny odpadních vod do provozu. Běžný zákazník mnohdy v této oblasti tápe a je bohužel pravdou, že se nároky příslušných úřadů liší místo od místa.

Proto nabízíme možnost poradenství v této oblasti, kde s Vámi projednáme veškeré aspekty týkající se domovních čistíren odpadních vod, platné legislativy, možnosti technického řešení až po výběr té správné technologie a čistírny odpadních vod.

Zároveň nabízíme možnost zpracování projektové dokumentace pro řízení s úřady. Rozsah a cena projektové dokumentacese odvíjí od konkrétních požadavků investora.

Provádíme i konzultace na místě s možným zaměřením stávajícího stavu pro přesnější vypracování návrhu nové technologie.

V neposlední řadě Vám pomůžeme při jednání s úřady.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na adrese info@mvsolutions.cz


 
 
© MV SOLUTIONS 2015
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky